Dragan Bursać prokomentarisao slabu posjetu u Banjaluci: Taman po mjeri i zasluzi

Borac - Panathinaikos
Damir Deljo
Nastavak vijesti ispod promo sadržaja

Borac je odigrao 1:1 u historijskoj utakmici Lige konferencije protiv Panathinaikosa u utakmici koja je odigrana pred neočekivno malim brojem gledalaca.

Mnogo se piše o slaboj posjeti na Gradskom stadionu u Banjaluci, a o njoj se oglasio i Dragan Bursać.

- Kad od grada Banjaluke napraviš palanku srpskog sveta, onda ti na historijsku utakmicu “Borca” na startu Evropske konferencijske lige dođe 2 hiljade ljudi. Ne vole oni nogomet, vole Cvezdu i Partizan, niti vole tenis-vole Đokovića. A Banjaluka? Kasaba u šta je pretvorena sa svim svojim kompleksima, malograđanski čeka šta joj se u Beogradu odredi- da voli ili ne voli. Taman po mjeri i zasluzi, poručio je Bursać.

Zvanično, na utakmici Borca i Panathinaikosa prisustvovalo je 4208 gledalaca, ispod svih očekivanja za historijski meč u Ligi konferencije.

Nastavak vijesti ispod promo sadržaja